2 października
godz.19.00
Galeria RING
wernisaż wystawy "videosyntezy"

 

Piotr Ceglarek (PL)Mike Celona (US)Loris Cericola (IT)Jan Dybała (PL)Neil Ebbflo (US),

David Francus (US)Pascal Hector (DE)Derek Holzer (US/SE), Evan Henry (US)Andrei Jay (US),

Haraldur Karlsson (IS)Toby Kaufmann-Buhler (US)Christopher Konopka (US)Paloma Kop (US),

NiemannsLand (DK)Alberto Novello (IT)Krzysztof Pawlik (PL)Kevin (Kevoté) Pearce (US),

Javier Plano (AR)Evan Twyford (US)Bill Wiatroski (US)Kit Young (US)

godz.20.00
Legnickie Centrum Kultury
koncerty / live performances:
  

 Rhetoric Conversation (PL)

Tatsuru Arai (JP)

 

 

3 października

godz.21.00
performance live online:
Dark crazy breaths - The Hybrid Ensamble (IT)
4 października
godz.21.00
streaming of video art:
Mike Celona (US)
Icarus--Into The Drink
Jaws of Life
The Big Sleep
Undercurrents
NiemannsLand (DK)
 Space Weather l
Space Weather lI
Space Weather lII
 
 

 

10 października

godz.21.00
performance online:
Dark crazy breaths - The Hybrid Ensamble (IT)
retransmission
11 października
godz.21.00
streaming of video art:
Derek Holzer (US/SE)
Divisions of a Circle
Isolation Portraits I-III
Ocular Pathogen Transmission
Undulating Signal Object
David Francus (US)
Ground Station
Ground Station - Saute
GroundStation - Deep Fry
Orlando, FL
Orlando, FL - Saute
Orlando, FL - Deep Fry
Richfield, OH
Richfield, OH - Saute
Richfield, OH - Deep Fry
18 października
godz.21.00
streaming of video art:
Toby Kaufmann-Buhler (US)
Firecrawler
Imaginary Wall Paper
Kenojuak Ashevak
Evan Twyford (US)
Beautiful Decay
Discovery
Holoform Memories III (Lo-fi Friends)
The City, Seen as a Garden of Ideas
Loris Cericola (IT)
Dunes
Magnetic eyes
Mirrors
Vanitas
25 października
godz.21.00
streaming of video art
Paloma Kop (US)
Decoherence
Labyrinthe
Morphogenetic fields
 ​
​ 
Andrei Jay (US)
Biradial symmetry
Conspiracy of grains
Luminant convection
Scalar expectancy theory
1 listopada
godz.21.00
streaming of video art
Kevin Pearce (US)
Flowing Chi
Portal to Malebolge
The Unknown Body Of...
Flying Out of the Darkness
 ​
​ 
Piotr Ceglarek (PL)
Chino – Kolaps
KARPLA/TATRY LP
Studium Trwania
 ​
​ 
Haraldur Karlsson (IS)
Internal Brain
8 listopada
godz.21.00
streaming of video art
Alberto Novello (IT)
Checker Sphere
Diffusion Reaction
Manta Colors
Radial Gradients
Space Cactus
Voronoi Massage
 ​
​ 
Evan Henry (US)
Hallucinations II
Ghost Bubble
Juno Deep
LaGrange Point
15 listopada
godz.21.00
streaming of video art
Jan Dybała (PL)
Chino - 404
m65c7qHDS chopening na pianino i na taśmę video
 ​
​ 
Javier Plano (AR)
Patrón de prueba 14: Interferencia
Patrón de prueba 15: Patrones
Intermodulaciones

22 listopada
godz.21.00
streaming of video art
Kit Young (US)
Ghosts of Our Fallen
Icicles Grow Diagonally in Chicago
Pluriverse
Guillotine
Neil Ebbflo (US)
Circle Cross Circle
Circle Cross Hyperbolic Rhombus
Square Cross Circle
Sphere Cross Pyramid
Christopher Konopka (US)
rememberingthewaywatermovedWhenTheyCoveredYouWithTheSheet
readplanarcharactersandgesturepedagogywiththeoccipitallobeAndDepositTheFeedbackPacketIntoTheSubjectsThalamus
therisingessenceoftrustyouexudeDuringIntimateDiscussionsOverBrunch
29 listopada
godz.21.00
streaming of video art
Pascal Hector (DE)
Liquid Smoke
Mock Duck
Tschau Endzeit
Phantom Horse – Mehr Null
Krzysztof Pawlik (PL)
primordial directions
mechanical iridescence
greengrowing or the benefits mycorrhizae
scope
Bill Wiatroski (US)
IcHF
FgtVxX
blZzP
PnWHL

5 grudnia

godz.21.00
performance online:
Radio Internazionale (PL)
12 grudnia
godz.21.00
performance online:
  

 MTV Modulartelevision (PL)

Festiwal Form Audiowizualnych
Galeria Ring, Rynek 12, 59-220 Legnica
intermedialefestival@gmail.com
www.intermediale.com
  • Wix Facebook page
  • Twitter Classic

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat

ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.